ПРАВИЛА КОРИСТУВАНН

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ

(Витяг)

1. Права користувачів

1.1. Бібліотекою можуть користуватися всі медичні працівники області. Користувач, що не є медичним працівником має право одержувати тільки науково-популярну літературу.

1.2. Користувачі можуть використовувати бібліотечний фонд на абонементі, філіалах та на пунктах видачі. Право користуватися читальним залом надається всім категоріям користувачів.

1.3. Користувачі бібліотеки мають право:

- безоплатно користуватися інформацією про склад бібліотечних фондів через довідково-пошуковий апарат (крім комерційних баз даних);

- безоплатно отримувати консультативну допомогу в пошуку та виборі джерел інформації;

- одержувати в тимчасове користування документи із фондів бібліотеки.

1.4. Користувачі мають право одержати для опрацювання поза бібліотекою одноразово не більше 5 документів терміном до 30 днів.

Термін користування документами на прохання користувача може бути продовжений, якщо на них відсутній попит інших користувачів.

1.5. Рідкісні та цінні документи, довідкові видання, видання одержані через МБА, нові надходження, документи підвищеного читацького попиту, періодика, видаються для користування тільки в читальному залі. Кількість бібліотечних документів, що видаються в читальному залі, не обмежується.

1.6. Користувачам затримавши документи без узгодження з бібліотекою, видача документів припиняється до погашення заборгованості.

2. Обов’язки користувачів

2.1. Для запису до бібліотеки медпрацівники пред’являють паспорт громадянина України з відміткою про прописку, та гарантійне зобов’язання, засвідчене підписом і печаткою головного лікаря закладу.

2.2. Користувач зобов'язаний кожен рік проходити перереєстрацію у встановлений бібліотекою термін. Користувач, який не пройшов перереєстрацію - бібліотекою не обслуговується.

2.3. При звільненні користувач зобов’язаний повернути усі документи до фонду бібліотеки, після чого йому підписують обхідний лист.

2.4. У разі зміни місця роботи і проживання, користувач повинен негайно повідомити про це бібліотеку.

2.5. Користуючись документами з бібліотечного фонду, читач повинен дбайливо ставитися до них. При одержанні документів має перевірити їхню кількість та наявність пошкоджень і в разі виявлення дефектів попередити про це бібліотекаря, який зобов’язаний зробити на документах відповідну позначку. В іншому разі відповідальність за виявлені в документах дефекти несе користувач.

2.6. Користувач, який втратив або пошкодив документ з фонду бібліотеки, повинен замінити його аналогічним чи документом, визнаним бібліотекою рівноцінним, або відшкодувати його ринкову вартість у розмірі, яку визначає комісія по роботі з фондом.

2.7. Користувач, який порушує правила користування бібліотекою, позбавляється права відвідувати її на термін, що визначається бібліотекою. Матеріали про злісне порушення користування бібліотекою можуть бути передані до суду згідно з чинним законодавством України.

2.8. Користувачі мають дотримуватися тиші в бібліотеці. Особи в нетверезому стані й неохайному вигляді до бібліотеки не допускаються.

Режим роботи

понеділок – п'ятниця – з 8:00 до 18:00

субота – з 10:00 до 18:00

останій день місяця – санітарний день.